Otrzymaj certyfikat ccna – zapisz się na kurs w LanPulse!

Może chcesz rozpocząć karierę w technologii? Uzyskaj certyfikat ccna. A może chcesz wspiąć się wyżej. Oprogramowanie, sieci i infrastruktura stają się z każdym dniem coraz bardziej połączone. Aby ruszyć naprzód z karierą technologiczną w tym zmieniającym się krajobrazie, musisz znać najnowsze technologie sieciowe oraz zabezpieczenia, automatyzację i programowalność – a menedżerowie ds. Rekrutacji muszą wiedzieć, że Ty wiesz.

Certyfikat ccna jest najbardziej rozpoznawalnym i szanowanym w branży poświadczeniem na poziomie współpracowników, potwierdzającym gotowe w branży umiejętności, które pozwolą Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz. Ten certyfikat ccna zapewnia szeroki zakres podstawowej wiedzy dla wszystkich karier IT. Dzięki połączeniu demonstracji i ćwiczeń praktycznych dowiesz się, jak instalować, obsługiwać, konfigurować i weryfikować sieci IPv4 i IPv6.

Kurs, po którym otrzymasz certyfikat ccna, obejmuje konfigurację komponentów sieciowych, takich jak przełączniki, routery i kontrolery bezprzewodowej sieci LAN; zarządzanie urządzeniami sieciowymi i identyfikacja zagrożeń bezpieczeństwa. Kurs daje również podstawy do programowania sieci, automatyzacji i sieci definiowanych programowo.