Gdzie znaleźć przestrzeń do wynajęcia Warszawa?

3one33 zapewnia przestrzeń do wynajęcia Warszawa dla ponad 200 artystów w Edynburgu. Na naszej liście oczekujących mamy ponad 600 osób. Przestrzeń jest przydzielana zgodnie z polityką, która stara się zapewnić odpowiednią przestrzeń artystom i organizacjom z różnych dyscyplin. Celem 3one33 jest zapewnienie kreatywnej przestrzeni w trudnych warunkach związanych z rynkiem nieruchomości w Warszawie o niezwykle wysokiej wartości handlowej. Nasza analiza obecnego rynku w Warszawie wskazuje, że powracamy do poziomu niedoboru miejsca na sztuki partycypacyjne z lat 90., ponieważ większość gruntów i budynków jest wykorzystywana w celu uzyskania większych korzyści komercyjnych (np. Mieszkania, hotele, handel detaliczny).

Społeczność artystów i organizacji kreatywnych:
Oprócz niestandardowych, niestandardowych kontenerów, witryna zawiera również przestrzeń do działań społecznościowych, w tym ogrodnictwa, zabaw i okazjonalnych wydarzeń muzycznych i targów. Do 2021 roku przestrzeń do wynajęcia Warszawa 3one33 współpracuje z partnerami projektu wraz ze wszystkimi mieszkańcami, którzy chcą zaangażować się w przekształcenie nieużywanej dawnej zajezdni tramwajowej w stale rozwijającą się tymczasową przestrzeń zarządzaną przez społeczność.

Niektóre przestrzenie do wynajęcia Warszawa są przedsięwzięciami komercyjnymi, a zatem biznesami przynoszącymi zyski. Było i nadal jest kilku dość pozbawionych skrupułów menadżerów / wynajmujących studia, którzy zapewniają minimalne usługi i udogodnienia, bez ochrony, ubezpieczenia lub wsparcia, za taką samą aktualną stawkę jak inne lepiej zarządzane miejsca. Wraz z dynamicznie rozwijającym się rynkiem nieruchomości w Warszawie coraz trudniej jest znaleźć przestrzeń do wynajęcia Warszawa o niskich kosztach, w wyniku czego artyści mają szansę na wykorzystanie, zwłaszcza ci, którzy nie mają dużego doświadczenia lub wiedzy na temat praktyk studyjnych.