Półkolonie w Warszawie – dla dzieci i młodzieży

Półkolonie w Warszawie przebiegają w deszczu lub w słońcu, a zajęcia w pomieszczeniach są zaplanowane na deszczowe dni. Zajęcia mogą odbywać się w alternatywnych obiektach wewnątrz / na zewnątrz, a uczestnicy będą chodzić do iz innych lokalizacji pod nadzorem naszych instruktorów. Dostępna jest opieka przed i po. W ostatnim dniu każdej cotygodniowej sesji dla wszystkich obozowiczów zostanie zapewniony obiad w formie pizzy. Należy pamiętać, że prowadzimy aktywne obozy sportowe. Zajęcia dostosujemy do zainteresowań i wytrzymałości poszczególnych grup, ale jeśli uważasz, że Twoje dziecko nie poradzi sobie z całodniową aktywnością fizyczną, przy zapisie prosimy o zachowanie dyskrecji.

Obozowicze na półkoloniach w Warszawie powinni codziennie nosić buty sportowe (płaska podeszwa, niebrudzące). Zachęcamy obozowiczów do przyniesienia własnej rakiety, ale dla tych, którzy jej nie mają, zostanie ona zapewniona. Obozowicze całodniowi będą musieli przynosić lunch każdego dnia, z wyjątkiem ostatniego dnia każdej sesji. Wszyscy obozowicze zapisujący się na półkolonie w Warszawie powinni zabrać ze sobą przekąski. Obozowicze muszą zawsze mieć przy sobie czapkę, krem ​​do opalania i bidon. Płatność za półkolonie w Warszawie należy uregulować w momencie rejestracji. Rejestracja nie podlega zwrotowi, z wyjątkiem przyczyn medycznych. Prośby muszą być sporządzone na piśmie i towarzyszyć im pismo lekarskie dotyczące urazu. Zwroty zostaną wydane czekiem w ciągu dwóch tygodni od daty złożenia wniosku o zwrot i naliczana będzie opłata administracyjna w wysokości 100 złotych.

Dystans społeczny będzie głównym punktem naszych obozów tego lata, a na obozy Warszawa rezerwujemy więcej kortów niż zwykle, aby dzieci miały wystarczająco dużo miejsca do zabawy w mniejszych grupach, a nie w klastrach. Nasza rejestracja jest ograniczona, więc w dowolnym momencie nie będzie więcej niż 40 obozowiczów (byłoby to tylko wtedy, gdyby zarezerwowano wszystkie miejsca całodniowe i półdniowe). Będziemy również rozkładać przerwy i czas na lunch, tak aby wszyscy obozowicze nie byli razem w tym samym czasie, ale raczej pracowali na zmiany, aby korzystać z toalety/urządzeń, przerwy na wodę itp. Nasi stewardzi i personel obozowy będą regularnie czyścić wspólne powierzchnie kontaktowe w całym klubie.