Architekci wnętrz Łódź zaprojektują Twoją przestrzeń mieszkalną i biurową!

Wprowadź swój własny styl i indywidualność – każdy architekci wnętrz Łódź o to zadba by na Twój styl także było miejsce w projektowanym mieszkaniu, domu!
Jako architekt wnętrz Łódź dokonałeś ciężkiego podnoszenia, wybierając meble fundamentowe i farbę. Dzięki mniejszym i zwykle tańszym elementom, takim jak akcesoria, stoliki akcentujące, lampy, poduszki, rośliny itp., masz pełną swobodę wyrażania siebie o tym, co sprawia, że ​​twoje serce śpiewa lub przemawia do twojej duszy. To twoja nagroda za cierpienie podczas prób wyboru farby! Dziwaczne, oszczędne, znalezione, naturalne, metaliczne, rustykalne, stare, nowe. To Twoja szansa na eksperymentowanie! Zrób to bez obaw, baw się z tym, a gwarantuję, że przy okazji czegoś się nauczysz. Spróbuj zmieszać stary z nowym, wysoki z niskim, rustykalny z opływowym, duży z małym i zobacz, co się stanie. Przeczytaj tutaj wskazówki jakie przygotowali architekci wnętrz Łódź i dowiedź się jak dekorować naturalnymi i znalezionymi materiałami i przedmiotami. Zobacz, jakie ciekawe i efektowne kombinacje i aranżacje wymyślisz. Co najważniejsze, będą wyjątkowym odzwierciedleniem Ciebie i Twojego osobistego stylu.

Przestrzeń na jakiej pracują architekci wnętrz Łódź można podzielić na dwie kategorie: przestrzeń pozytywną i negatywną. Dodatnia przestrzeń to przestrzeń zawierająca obiekty, natomiast przestrzeń ujemna to przestrzeń otwarta/pusta (w tym wszelkie odstępy między obiektami). Uderzający równowaga między negatywną i pozytywną przestrzenią pokoju jest niezbędna, aby uniknąć przepełnienia lub na drugi koniec spektrum, rzadkość. Na tę równowagę wpłyną potrzeby klienta z Łodzi w konkretnym obszarze/pomieszczeniu oraz jego wymagana funkcjonalność. Na przykład dla ścieżek ruchu wymagana jest ujemna przestrzeń. Istotne jest również, aby wziąć pod uwagę skalę i rozmiar meble i przedmioty umieszczone w pokoju, ponieważ mogą one służyć do powiększania lub zmniejszania przestrzeni biorąc pod uwagę pożądany rezultat. Wysoki przedmiot, taki jak regał na książki, może dawać złudzenie wysokości.