Wyjątkowe pieluszki bambusowe hurt – w trosce o dziecko i planetę!

Włókna bambusowe na pieluszki bambusowe hurt są super miękkie. Są one organicznie gładkie i okrągłe bez obróbki chemicznej, co oznacza brak ostrych ostróg lub ostrych chemikaliów, które mogą podrażniać skórę dziecka. Bambus jest o 70% bardziej chłonny niż bawełna. Bambus na pieluszki bambusowe hurt odprowadza wilgoć z dala od ciała i sprawia, że ​​dziecko jest w 100% bardziej suche niż bawełna. Bambus umożliwia cyrkulację świeżego powietrza, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha i wygodna w każdej temperaturze. Jest bardziej oddychający niż bawełna. Bambus ma również doskonałe naturalne właściwości antybakteryjne i dezodoryzujące. Bawełna nie.

Bambus redukuje lub eliminuje bakterie powodujące nieprzyjemny zapach. Bambus jest naturalnie hipoalergiczny, dzięki czemu jest idealny dla niemowląt o wrażliwej skórze. Bambus stosowany na pieluszki bambusowe hurtowo jest naturalnie organicznym włóknem iw 100% biodegradowalnym. Jest również uważany za materiał bardziej przyjazny dla środowiska niż bawełna, kukurydza i inne materiały pochodzenia roślinnego. Uprawa bambusa, która jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, jest bardzo korzystna dla środowiska, a jej stosowanie jest bezpieczne dla planety.

Niektóre z korzyści dla środowiska są następujące:
Bambus jest naturalnie organicznym włóknem iw 100% biodegradowalnym więc wybierając pieluszki bambusowe hurt dbasz o planetę. Jest również uważany za materiał bardziej ekologiczny niż bawełna, kukurydza i inne materiały roślinne. Uprawa bambusa, która jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, jest bardzo korzystna dla środowiska, a jej stosowanie jest bezpieczne dla planety.