Fracht morski z Indii – najlepsza, choć nie najszybsza droga!

Istnieją trzy główne rodzaje transportu, które należy wziąć pod uwagę w logistyce transportu towarów: naziemny – w tym całopojazdowe (FTL) i drobnicowe (LTL) – lotniczy i oceaniczny. Ale kiedy zaczniesz porównywać takie rzeczy, jak szybkość dostawy, ceny i zasięg między tymi różnymi trybami, może być trudno określić, który jest najlepszy dla Twojej firmy. Potrzebujesz dostawy następnego dnia? Transport lotniczy lub naziemny to świetna opcja. Potrzebujesz przewieźć ładunek na całym świecie bez rozbijania banku? Wysyłka drogą morską jako fracht morski z Indii to metoda sprawdzona w czasie. Ale porównanie każdego środka transportu może być skomplikowane, dlatego zapewniamy Ci ochronę.

Fracht morski z Indii nie zawsze może być najbardziej ekonomicznym lub dostępnym wyborem, w zależności od lokalizacji Twojego magazynu. Jednak najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę w przypadku tranzytu morskiego, jest czas potrzebny na przemieszczenie przesyłki: Szybkość:

Chociaż statki są w stanie przewozić znacznie większe ładunki niż inne metody transportu obsługujące fracht morski z Indii , żegluga morska trwa znacznie dłużej. Zwykle nie jest to preferowana metoda wysyłki frachtem morskim z Indii, wybiera się krótsze, które polegają na szybkiej dostawie. Choć nie tak szybko, przesyłki były transportowane drogą morską od wieków. Załadowane do metalowych kontenerów wszelkiego rodzaju duże ładunki są wysyłane na cały świat drogą morską – i jest to świetna, opłacalna opcja, jeśli nie spieszysz się.