Zamów catering Bemowo!

Twoje menu jest w pewnym sensie twoim cichym sprzedawcą. Może to mieć poważny wpływ na Twoją restaurację. Jeśli to rozumiesz, prawdopodobnie uważasz, że nadszedł czas, aby stworzyć własne cyfrowe menu dla swojej restauracji. Ale możesz być trochę sceptyczny, jak to może ci pomóc. Zapewniam Cię… jesteś na dobrej drodze, ponieważ cyfrowe menu z możliwością zamawiania może potencjalnie przynieść wiele korzyści Twojej firmie.

Zwiększ zamówienia na catering Bemowo: Badania wykazały, że klienci, którzy mają natychmiastowy dostęp do kelnera, częściej zamawiają i nieco więcej jedzą/piją. Dając klientowi możliwość złożenia zamówienia na catering Bemowo, gdy tylko tego zapragnie, Twoje zamówienia wzrosną.

Zmniejsz wydatki: Gdy menu online zastąpi tradycyjne menu, zmniejszy to koszty. Brak wydatków na projektowanie nowych menu. Brak wydatków na edycję istniejących. Brak wydatków na drukowanie menu co sezon lub przy każdej znaczącej zmianie. Wprowadzaj zmiany na bieżąco, gdy firma działa.

Podawaj więcej jedzenia w cateringu Bemowo za mniej: Kiedy skonfigurujesz cyfrowe menu tak, aby działało jako kelner, będziesz mógł obsługiwać więcej osób przy znacznie mniejszej liczbie personelu. Twoi kelnerzy nie stracą czasu podczas procesu zamawiania, dzięki czemu będą mogli efektywniej wykorzystać swój czas, faktyczną opiekę nad Twoimi klientami, zapewnić lepszą obsługę i upselling.

Chroń klientów: Zwłaszcza w tych mrocznych czasach COVID-19 menu i catering Bemowo online to doskonały sposób na ochronę klientów. Nie dzieląc się tradycyjnym menu, minimalizujesz możliwość rozprzestrzeniania się choroby i umożliwiasz zdystansowanie społeczne.