Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych Gdynia

Biała przestrzeń odnosi się do pustej przestrzeni wokół elementów w Twojej witrynie. Nie musi być dosłownie biały, wystarczy, że będzie pusty. Projektanci wykonujący tworzenie sklepów internetowych Gdynia od dawna wiedzą, że biała przestrzeń nie jest stratą przestrzeni. Zapewnia bardzo potrzebną przestrzeń do oddychania, aby pomóc odwiedzającym skupić wzrok na różnych częściach strony.

Biała spacja znacznie ułatwia czytanie i nawigację w witrynie. Pomyśl o tym jak o Marie Kondo na swojej stronie internetowej, o tworzeniu sklepów internetowych Gdynia — o różnicy między szukaniem czegoś w przepełnionej szafie a szafą uporządkowaną.

Jak stworzyć więcej białej przestrzeni na swojej stronie internetowej, jak wykonać tworzenie sklepów internetowych Gdynia?
Podziel swoją stronę na różne sekcje. W Jimdo każdy blok ma wbudowaną idealną ilość białej przestrzeni. Zamiast więc wciskać całą zawartość w jeden blok, zbuduj stronę z różnych bloków. Jeśli masz witrynę dla twórców, użyj elementu odstępu, aby dodać puste miejsce nad i pod różnymi sekcjami strony internetowej, oraz elementu kolumn, aby utworzyć puste miejsce między elementami, które są obok siebie.
Podziel tekst na mniejsze części, by tworzenie sklepów internetowych Gdynia było bardziej intuicyjne. Twórz puste miejsca w blokach tekstu, używając krótszych akapitów i dzieląc duże sekcje.
Używaj również białej przestrzeni na swoich zdjęciach. Obrazy to świetny sposób na dodanie większej przestrzeni do strony internetowej. Zwróć uwagę na poniższy przykład, że zdjęcia mają dużo pustej przestrzeni, aby uzyskać spokojny, uporządkowany wygląd.