Czy urna dla zwierząt będzie miała prochy Twojego pupila?

Przyjaciele z całego kraju dzwonią do mnie z pytaniami na temat kremacji zwierząt i możliwości zakupu urny dla zwierząt domowych. Chcą wiedzieć, czy urna dla zwierząt będzie wyposażona w właściwe prochy. Zastanawiają się nad różnicami między kremacjami grupowymi lub komunalnymi a droższymi kremacjami prywatnymi.

I czy usługi premium oferowane przez niektóre krematoria są warte kosztów? Często odpowiadam, uznając najpierw wartość ich pytań. Zdecydowana większość usług kremacji zwierząt jest znakomita. Bardzo niewiele złych jabłek boli nas wszystkich, ale na szczęście zwykle nie pozostają w biznesie. Złe praktyki biznesowe i oszustwa prawie zawsze są upubliczniane, a bycie słabym w tej branży ma zbyt wiele wad, aby ludzie mogli ryzykować.

Jako weterynarz, który pracuje w branży kremacyjnej i sprzedaje pomniki takie jak urna dla zwierząt od prawie 25 lat, przedstawiam swoją wewnętrzną perspektywę. Oto moja rada na temat tego, co powinieneś wiedzieć i zapytać swojego dostawcę kremacji i sprzedawcę pomnika takiego jak urna dla zwierząt , jeśli oferujesz takie usługi w swojej praktyce.