Jaką metodą wykonywane są długopisy z nadrukiem Warszawa?

Obiekt składa się z dużej liczby maszyn, zarówno ręcznych, jak i zautomatyzowanych, dzięki którym możemy drukować lub grawerować wszelkiego rodzaju długopisy reklamowe. Dzięki naszym specjalnie przeszkolonym drukarniom i maszynom specjalnie przystosowanym do pisaków drukujących, produkcja może odbywać się przy użyciu bezpiecznych, kontrolowanych procesów, zapewniając jednocześnie elastyczność, której nie zapewniają inne drukarki. Oferujemy następujące metody nadruku lub grawerowania obejmującego długopisy z nadrukiem Warszawa:

Tampondruk jest jedną z najczęstszych metod drukowania pisaków. Aby dowiedzieć się, jak działa ta technologia, pomyśl o drukowaniu ziemniaków w szkole, ale na odwrót. Zamiast rzeźbić ziemniaka, wytrawiamy projekt na metalowej tacy zwanej frazesem. Ta akwaforta jest następnie wypełniana wybranym atramentem. Nadmiar jest zeskrobany, a silikonowa podkładka dociska wzór i przenosi go na długopis. Dla każdego wzoru i atramentu potrzebna jest osobna klisza. Druk można wykonać w maksymalnie czterech kolorach ze skali PMS. Tampondruk najlepiej nadaje się do drukowania wąskich lub zakrzywionych pisaków, klipsów i metalowych pisaków i długopisów z nadrukiem Warszawa. Zaletą stosowania tampodruku jest to, że można tworzyć szczegółowe logo i mały tekst bez utraty jakości. Ta metoda pozwala również na drukowanie na powierzchniach wklęsłych, wypukłych i nierównych.

Sitodruk jest obok tampodruku jedną z najczęstszych metod drukowania na przedmiotach takich jak długopisy z nadrukiem Warszawa. W skrócie, metoda ta polega na użyciu gumowej gumy do tłoczenia koloru przez cienką, rozciągniętą siateczkę, aby przenieść kolor na pisak. Wytwarzając folię z nadrukowanym wzorem, a następnie wyświetlając ją na tkaninie pomiędzy, zapewniasz, że tylko kolor wzoru przechodzi przez nią. Podobnie jak tampodruk, sitodruk można wykonać na długopisy z nadrukiem Warszawa sprawdza się idealnie i w maksymalnie czterech kolorach, przy czym każdy atrament wymaga osobnego materiału.