Jak powinny być wyposażone gościnne pokoje Jastrzębia Góra?

W ręczniki i podstawowe przybory toaletowe powinny być wykorzystane wszystkie pokoje Jastrzębia Góra – Większość ludzi przywozi własne przedmioty, ale każdy od czasu do czasu zapomina. Posiadanie dodatkowego mydła, szamponu, odżywki, pasty do zębów, suszarki do włosów i tym podobnych pomoże ograniczyć te ostatnie wycieczki do najbliższej apteki. Ręczniki mogą już być w łazience, ale jeśli jest to wspólna łazienka, dobrym gestem jest rozłożenie ręczników osobno w pokoju, aby później uniknąć nieporozumień. Butelki na wodę lub szklanki do picia – Zaoferuj gościom sposób na drinka w środku nocy. Woda butelkowana na stojaku na łóżko to prawdziwa przyjemność, ale jeśli twoja woda z kranu smakuje wspaniale, czysta szklanka do picia sprawdzi się równie dobrze.

Przewodnik po kanałach telewizyjnych i instrukcje pilota — Jeśli w Twoim pokoju w Jastrzębiej Górze jest telewizor, poświęć kilka minut na stworzenie przewodnika po kanałach. Obejmują sieci, kanały informacyjne i sportowe, kanały o specjalnych zainteresowaniach oraz kanały filmowe. Jeśli Twój telewizor ma dostęp do serwisu Netflix, również to wymień. Pamiętaj, aby dołączyć wskazówki dotyczące włączania telewizora, ponieważ każdy pilot jest inny. Przetestuj pilota, aby upewnić się, że działa i nie potrzebuje baterii.

Gorąca wskazówka dla Ciebie jeśli wyposażasz pokoje Jastrzębia Góra: Po utworzeniu przewodnika po kanałach rozważ laminowanie go, aby trwało długo i nie zostało zniszczone przez rozlany napój lub rozdarcie. Lampka nocna – Prosta lampka nocna o niskiej mocy oświetla drogę do łazienki w środku nocy. Nie chcesz, aby Twoi goście uderzali się w golenie lub taranowali palce u nóg, gdy znajdują się w nieznanym otoczeniu.

Wszystkie pokoje Jastrzębia Góra  powinny być wyposażone w lustro pełnowymiarowe – Prawdopodobnie masz gości z jakiegoś powodu, a tym powodem jest prawdopodobnie wydarzenie, w którym ważny jest wygląd. Pełne lustro to oczywista pomoc dla każdego, kto potrzebuje ubrać się na specjalną okazję. Jest to szczególnie przydatne, jeśli w pokoju gościnnym nie ma łazienki, w której mogliby się ubrać. Dobra, wyznajemy, to nie jest konieczność . . . ale z pewnością stanowi miłe powitanie, szczególnie dla gości spoza stanu. Możesz nawet użyć karteczek samoprzylepnych w czasopiśmie, aby wskazać miejsca, które chcesz zobaczyć swoim znajomym lub rodzinie. Wyróżnij swój dom na mapie gwiazdką. Upewnij się, że czasopisma nie są starsze niż rok.